فاران لرن ( با نام قبلی فاران مدیا یا رسانه فارسی ) فعالیت خود را از سال 1398 با محوریت آموزش و تولید محتوای ارزشمند آغاز کرده است.به درخواست کاربران محترم تصمیم گرفتیم در بخش فروشگاه به غیر از دوره ها آموزشی , سورس های اندروید و غیر اندرویدی را قرار دهیم.

از این رو با تدوین این قوانین حقوقی لازم الاجرا مابین کاربر و فاران لرن به آدرس FaranLearn.com سعی کرده ایم تا شرایط و قوانین استفاده ازخدمات فاران لرن را برای همه کاربران شفاف کنیم.

0 – تعاریف

محصول : به پکیج های آموزشی , سورس کد های منتشر شده در فاران لرن محصول گفته می شود. در سورس کد ها خروجی ساخته شده (Builded APK) فایل نصبی و خروجی از محصول است و تعریف محصول در قبال APK صادق نیست.در دوره های آموزشی هم علاوه بر ویدیو های آموزشی ممکن است سورس کد هم د راختیار دانشجویان قرار گیرد که بازهم جزئی از محصول تلقی می شود.

کاربر : به هر شخص حقیقی یا حقوقی که به هر شیوه و نحوه به هر شکل و نوعی از خدمات ، محتوا و سرویس های فاران لرن استفاده می کند کاربر گفته می شود.

خریدار : فرد حقیقی و حقوقی یا شرکت ، سازمان یا گروه متشکل از دو یا چند نفر که به عنوان ” برنامه نویس ” و یا به اصطلاح دیگر ” توسعه دهنده ” که محصولی را با پرداخت هزینه محصول به عنوان خدمات بدون واگذاری حق مالکیت مادی و معنوی از فاران لرن دریافت می کند. خریدار فقط به منظور استفاده شخصی محصول را خریداری می نماید و حق فروش محصول ( پکیج آموزشی , سورس کد … ) به هر شکل و شیوه ای به نام یا برند خود ، به دیگران را مطلقا ندارد. همانطور که در تعریف محصول پیشتر روشن گردیده است ، فایل APK طبیعتا شامل این تعریف نیست.

فاران لرن : ناشر و ناظر کیفیت پروژه های برنامه نویسی مرتبط با زبان های تخصصی و غیر تخصصی اندروید و دوره های آموزشی است.

خدمات پشتیبانی : پشتیبانی فروش تا راه اندازی کامل به معنای ارائه پاسخ علمی ، مستند و منطقی به سوالات و مشکلات خریداران و رسیدگی تمام و کمال به آنها حین راه اندازی محصول است که خریدار در حین راه اندازی در صورت وجود ابهام یا سوال آن را از طریق دیدگاه های همان محصول با فروشنده محصول مطرح می نماید و فروشنده موظف به ارائه پاسخ و حل مشکل خریدار است.همچنین 7 روز پشتیبانی آنلاین اختصاصی هم وجود دارد که در صورت درخواست ساز کار تماس با پشتیبانی آنلاین برای شما ارسال می شود.

 1 – استفاده از سرویس ها ، خدمات و پشتیبانی فاران لرن

0 – کاربر می پذیرد و آگاه است که حق فروش یا انتشار کلیه محتوا اعم از محصولات ، مقالات ، متون ، تصاویر گرافیکی ، طراحی و هر نوع محتوا دیگر که روی فاران لرن قرار می گیرد به هیچ شکل ، عنوان و به هر نحوی  درهیچ کجا اعم از فضای اینترنت ، سایت ها و شبکه های اجتماعی و هر مکان حقیقی یا مجازی دیگری  به نام خود یا با مشخصات خود را ندارد .

تبصره :  شما مجاز به استفاده از محصول خریداری شده در صرفا یک پروژه به ازای هر فقره خرید از فاران لرن هستید درصورتی که درنظر دارید از محصول خریداری شده  در بیش از یک پروژه ( دو یا چند پروژه ) باید به ازای هر یک پروژه یکبار محصول را از اندروید ریور خریداری نمایید.

1 – حق تغییر قوانین و قرارداد : فاران لرن این حق را دارد تا در هرزمان قوانین و قرارداد و ضمائم آن را تغییر دهد، ما سعی میکنیم تغییرات قانون را در پنل کاربری کاربران اطلاع رسانی کنیم اما هیچ مسئولیتی درقبال اطلاع رسانی نداریم و کاربر موظف است قوانین را به صورت مداوم برای اطلاع از تغییرات جدید مطالعه نماید.

تبصره – بعد از 48 ساعت پس از تاریخ هر تغییر قوانین درصورتی که کاربر به فعالیت خود ادامه داد به عنوان رضایت و پذیرش کامل قوانین تلقی می گردد.

قطع سرویس دهی و مسدود کردن دسترسی : فاران لرن در هر زمان در صورت تشخیص اینکه استفاده از خدمات فاران لرن یا فعالیت در فاران لرن توسط کاربر بر خلاف سیاست ها کلی مارکت و شرایط سرویس دهی است می تواند دسترسی کاربر را به صورت موقت یا دائم به کلیه سرویس ها و بخش ها و سرویس دهی قطع نماید.

  • تبصره : کاربری که با محدودیت دسترسی یا قطع خدمات دهی از سمت فاران لرن روبرو شده است حق اعتراض برای وی محفوظ بوده و می تواند از طریق راه های ارتباطی با مارکت نسبت به استعلام دلایل اقدام نموده و در این رابطه گفنگو نماید اما تصمیم به رفع مسدودیت و محرومیت کاربر صرفا به تشخیص کارشناسان فاران لرن می باشد.

2 – استرداد وجه

.

1 – استرداد وجه دوره های آموزشی

دوره های آموزشی ما ۱۰۰ درصد ضمانت بازگشت وجه بی قید و شرط دارند و هیچ تبصره یا قانونی وجود ندارد.

.

2 – استرداد وجه سورس ها

  ضمانت بازگشت وجه 14 روز است و از تاریخ پرداخت فاکتور محاسبه می شود.

شرایط :

الف ) سورسها با دقت فراوان قبل از انتشار بررسی می شوند اما درصورتی که سورس یا پروژه خریداری شده ناقص باشد و یا به دلایل فنی از ابتدا دچار مشکلات فنی باشد که راه اندازی آن را به صورت کامل منتفی سازد و غیر قابل حل باشد وجه به خریدار حداکثر ۷۲ ساعت کاری بازپرداخت می شود.

  • تبصره : مشکلات فنی شامل ناسازگاری با نسخه ADT و ابزار SDK و IDE خریدار نمی شود , زیرا ناسازگاری مذکور مربوط به بروز نبودن و محیط برنامه نویسی خریدار است و درثانی مربوط نقص پروژه نیست و در ارتباط با بروز نبودن سیستم کاربر است .
  • تبصره : خریدار قبل از خرید باید اطمینان حاصل کند خود یا برنامه نویسی که طرف قرار داد اوست توانایی فنی کافی برای دریافت و درک پشتیبانی فنی از سوی فاران لرن را داراست.برای مثال اطمینان حاصل کنید که یک سیستم مناسب و اینترنت برای راه اندازی سورس ها قبل از خرید داشته باشید 🙂 .

ب ) قبل از پرداخت ، سورس و پروژه هایی که انتخاب کرده اید با مطالعه کامل توضیحات آنها در مرحله پرداخت برای شما فاکتور می شود و بعد از مشاهده و تایید شما مرحله پرداخت انجام می شود لذا هرگونه خطای انسانی  از سوی خریدار در خرید بر عهده خریدار است و فاران لرن در این زمینه هیچ مسئولیتی ندارند.


درباره قوانین سوال دارید ؟ حتما از طریق آدرس ایمیل زیر با ما مطرح کنید تا بتوانیم مشاوره ارائه داده و به ابهاماتتون پاسخ بدیم…

Info@FaranLearn.com